Salon Eloa - kosmetický salon  Praha 5

 
Vážené klientky, vážení klienti,
 
vítejte na stránkách Salonu Eloa. Salonu, kde každá návštěva je příjemným a uvolňujícím zážitkem. Náš profesionální tým se postará, aby byly výsledky Vaší návštěvy viditelné a Vy odcházeli s pocitem spokojenosti. Objevte přednosti menšího komorního salonu s osobním a jedinečným přístupem. Mimo standardní kosmetické ošetření a služby, zajišťujeme poradenství v oblasti vizážistiky a pořádáme kurzy životního stylu a firemní image.
 

Kosmetika, masáže

Salon ELOA je moderní kosmetický salon a masážní salon poskytující kompletní sortiment služeb v moderním,  útulném prostředí. Jedná se o menší salon s dobrou dostupností, který se vyznačuje osobním přístupem a vysokou kvalitou poskytovaných služeb.
 
Těšíme se na setkání

                                                             Ing. Jana Fuchsová, majitelka Salonu ELOA

 

 

                                                                                                                                                                                                             

 

                                                                                                                        

  

Fotogalerie

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Milí klienti ,

 

pro lepší dokreslení našich profesionálních služeb v útulném a klidném prostředí Salonu ELOA v srdci jedné z nejhezčích pražských rezidenčních čtvrtí jsme pro vás zprovoznili  fotogalerii. Zde máte možnost  nalézt  fotografie z našeho salonu a věříme, že se vám bude u nás i nadále líbit a že se budete cítit jako doma (nebo v ráji ...). :-)

 

Váš Salon ELOA

Salon ELOA je zde pro vás již několik let a stále, alespoň soudě z vašich hodnocení, si udržuje vysoký standard poskytovaných služeb. 

Beauty Essence Energizující koncentrát/ampule 7 x 2 ml

Vyzkoušejte ENERGY PRODUKTY působí jako silné anti-oxidanty, mají prokazatelný protistresový efekt a ochrání tak před předčasným stárnutím. Korigují únavu, bledost, matnost a nevýraznost pleti tím, že naprosto oživí a prozáří vzhled pokožky, navýší elasticitu a formují obličejové kontury. 

snimek_obrazovky_(213).png

 

Pojďte hýčkat vaše tělo kyslíkem! Stále nevěnujeme velkou pozornost tomu, co vdechujeme, byť je to nejdůležitější životní funce, bez které nemůžeme žít. Náš salon Vám nabízí OXYGENOTERAPII (kyslíková regenerační kúra). Ošetření je zaměřené nejen na regeneraci pokožky, ale i regeneraci celého organizmu pomocí inhalace kyslíku. 

/album/fotogalerie/dsc-9496-jpg//album/fotogalerie/dsc-9370-jpg/

Cell Booster Sérum

43774_bd_md_cell_booster_serum.jpg

BIODROGA MD ANTI-AGE EGF/R 
THE ANTI-AGE SUPERSTARS 3. Cell Booster sérum s TURBO-BOOSTER efektem využívá TECHNOLOGII OCENĚNOU NOBELOVOU CENOU - vysoký anti-aging pro pleť